KOÇLUK KÜLTÜRÜ VE KOÇLUK TABANLI EĞİTİMLER

Kurumunuzda koçluk kültürünü yerleştirme hedefiniz olduğunda en önemli adımlardan biri, yöneticilerinizin Koçluk Becerilerini geliştirecekleri uygulamalı eğitimler, atölye çalışmaları düzenlemektir.

Eğitimlerde öğrenilen koçluk yetkinliklerinin iş hayatında nasıl uygulandığının takibi ve hayata geçirilme aşamasında destek olmak da bu eğitim sürecinin bir parçasıdır. Böylelikle, koçluğu sadece bir yetkinlik seti değil bir tarz olarak kültürünüze yerleştirebilirsiniz.

Liderler İçin Koçluk Becerileri Eğitimi ve Performans Yönetimi, Geribildirim, Delegasyon, Ekibini Geliştirme, Etkin İletişim ve İlişki Yönetimi, Takım Olmak vb. alanlarında bu becerilerin nasıl kullanılacağına ilişkin koçluk tabanlı eğitimler ihtiyaçlarınız ve kurumunuzun liderlik yetkinlik seti çerçevesinde size özel olarak tasarlanmaktadır.

İLGİ Coaching, ihtiyaçlarınız ve kurumunuzun liderlik yetkinlik seti çerçevesinde koçluk tabanlı eğitimler tasarlamak ve koçluk kültürü oluşturmanız için size özel hizmetleriyle yanınızdadır.

YÖNETİCİ KOÇLUĞU - TAKIM KOÇLUĞU - ICF Etik Kuralları